MIPI-36/22P
MIPI-36/22P
MIPI-36/22P
  • [ASRock Industrial Exclusive]
  • MIPI CSI 36-pin transfer to 22-pin
  • Compliant with MIPI CSI
  • Supports Alder Lake-N motherboard (refer to support list)
  • Supports Innodisk EV2M-GOM1 camera
產品型錄
產品規格
Specifications
Form Factor Customized
Function MIPI CSI 36 pin to 22 pin
Dimensions (W x L x H/mm) 38.1 x 38.1 x 1.5
Input Interface/Power MIPI CSI 36 pin
I²C
Output Interface/Power MIPI CSI 22 pin
+3V